Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 23, 2023, 12:38 (EET)
Створено Грудень 13, 2021, 16:56 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 03fa0806-6d0d-46b6-ab29-b1de76e09607
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Савченко Олексій Володимирович
Адреса електронної пошти відповідальної особи data.parks@dniprorada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).