Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства "Лівобережна стоматологічна поліклініка" Дніпровської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства "Лівобережна стоматологічна поліклініка" Дніпровської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Вересень 9, 2021, 12:53 (EEST)
Створено Серпень 13, 2021, 16:41 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 7ba5c10e-4eb6-40cf-8124-11eab4ed61d2
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Копоть Аліна Петрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи a.kopot@dniprorada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).