Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального підприємства "СПОРТ-ІНВЕСТ" Дніпровської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального підприємства "СПОРТ-ІНВЕСТ" Дніпровської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 20, 2023, 16:21 (EET)
Створено Вересень 16, 2021, 16:39 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних d6c22aaf-e30b-465d-86ad-53bf873f52a5
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Гайворонська Юлія Миколаївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи u.gaivoronska@dniprorada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).