Перелік об’єктів комунальної власності Дніпровської міської ради

Набір даних складається з трьох таблиць (ресурсів): Parcels — перелік земельних ділянок, що знаходяться у комунальній власності; Buildings — перелік житлових будинків, будівель, споруд, а також їх окремих частин, квартир, житлових та нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності; MovableProperty — рухоме майно, що знаходяться в комунальній власності.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 28, 2022, 14:21 (EET)
Створено Листопад 22, 2022, 14:46 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних b6feba9d-6eb8-4a04-bfa3-d7ae3487a7ba
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Земельний кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII, Наказ Мінфіну України «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань» від 02.09.2014 № 879, Наказ Мінфіну України «Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» від 24.05.1995 № 88
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Королькова Олена Віталіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи o.korolkova@dniprorada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).