Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства "Міська клінічна лікарня № 16" Дніпровської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства "Міська клінічна лікарня № 16" Дніпровської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 23, 2023, 11:43 (EET)
Створено Серпень 28, 2021, 12:25 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних eb714330-d2bc-4614-9efa-1177379d6207
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Сидоренко Олег Альфредович
Адреса електронної пошти відповідальної особи mkl16@dniprorada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).